World Angus Show

Sobota 9. září 2023
09:00—18:00
Výstaviště České Budějovice, areál T1
Vstup zdarma

Hurááá! Na World Angus Show se to teprve rozjíždí!

Naše tele si to v pravém farmářském stylu pádí traktorem až za vámi do Českých Budějovic. A my, vaši farmáři, vás spolu s ním zveme na rodinnou akci plnou zábavy a kulinářských zážitků!

Přijďte poznat plemeno Aberdeen Angus a potkat se tváří v tvář s našimi nejlepšími výstavními plemennými býky, telaty a krávami z celé České republiky. Vaše děti si taky přijdou na své s atrakcemi jako je skákací hrad nebo zemědělské stroje.

A co takhle ochutnat nejšťavnatější hovězí z plemene Aberdeen Angus? Je libo býka na rožni? Nebo si dáte říct na hamburger a steak přímo z grilu? Zlatá Kráva vám doveze moderní kuchyni a pivo přímo z vlastního minipivovaru. Ani ti, co neholdují masu, nebudou zklamaní. Stánky jsou tu pro každého, i děti si najdou něco na zakousnutí nebo sladkého na zub.

Všechno tohle na jednom místě! Tuto akci pořádáme jako součást světového setkání World Angus Technical Meeting 2023 Czech Republic, kam se jednou za čtyři roky sjíždějí chovatelé a odborníci z celého světa. A my jsme tou ctěnou první kontinentální evropskou zemí, která tohle velkolepé setkání pořádá.

Sledujte náš web pro další novinky a přidejte se k nám na tuto farmářskou jízdu! Těšíme se na vás!

S pozdravem,

Vaši Farmáři

Logo AA asociace
Asociace chovatelů Aberdeen Angus
ČSCHMS Logo
Český svaz chovatelů masného skotu